Oyun konsolların da tamamen dijital dönem başlıyor. Oyun tutkunlarının yüzünü güldürecek Xbox One S All-Digital Türkiye’de satışa çıktı. Disk sürücüsü bulunmayan konsol, kullanıcılarına tamamen dijital bir oyun deneyimi sunuyor. Ön siparişle yeni çıkacak oyunlara önceden sahip olmaya olanak tanıyan Xbox One S All-Digital, ön yükleme özelliğiyle de oyunları çıktıkları an oynama fırsatı sunuyor.

Sony PlayStation 5 ile ilgili ilk detayların ortaya çıkmasından sonra Microsoft tarafından yeni bir hamle gelerek; ara nesil olan son konsolunu tanıttı. Karşınızda 250 dolarlık Xbox One S All Digital.

Sony ve Microsoft, yeni nesil konsollara geçiş için gün sayarken Microsoft uygun fiyatlı son ara nesil konsolu olan Xbox One S All Digital‘ı karşımıza resmi olarak çıkardı. Geçtiğimiz günlerde sızıntıları gerçekleşen konsolun tanıtımı, Sony’nin PlayStation 5 hakkında yaptığı açıklamaların hemen devamında geliyor.

Alıştığımız oyun konsollarından farklı olarak disksiz yapısıyla tüm dünyanın dikkatini çeken Xbox One S All-Digital, Türkiye’deki oyun severlerle resmi olarak buluştu. Tamamen dijital oyunlardan oluşan ve her yerden erişilebilen kütüphanesiyle dikkat çeken konsol, gücünü bulut teknolojisinden alıyor.

Xbox One S All-Digital

Konsol kullanıcıları, oyunlarını, kayıtlarını, yedeklerini bulut üzerinde saklayabiliyor ve istedikleri yere kolayca taşıyabiliyor. Türkiye’de ilk olarak Hepsiburada ve Vatan Bilgisayar üzerinden satışa sunulan konsol, içerisinde 3 oyun yüklü olarak geliyor. Bu oyunlar; Sea of Thieves, Minecraft ve Forza Horzion 3.

Konsol, oyun severler için yeni çıkan oyunları hemen oynama imkanı sunuyor.

Xbox One S All-Digital, ön sipariş ve ön yükleme imkanlarıyla sabırsız olan oyun severleri sevindiriyor. Yeni çıkacak oyunları heyecanla bekleyen ve herkesten önce oynamak isteyen kullanıcılar için, Xbox One S All-Digital sayesinde oyunları çıktıkları an oynayabiliyorlar.

Yeni ve gelecek zamanlarda dijitale yönelen oyun severler, Adil Kullanım Kotası’nın da kaldırılmasının ardından fiziksel yerine sınırsızca indirebildikleri dijital oyunları tercih ediyor. Ayrıca Xbox Game Pass ile 100’ün üzerinde oyunu keşfederek dijital oyun kütüphanelerini genişletebiliyorlar.

Xbox

Xbox konsolları ve PC’lere özel bir servis olan Game Pass, aylık 29.99 TL fiyatıyla her ay yeni ve güncel oyunları kullanıcılarına sunuyor.

Tam bir fiyat performans ürünü olan yeni Xbox One S All-Digital özellikleri !

4K çözünürlüğüyle Ultra HD video akışı sunan konsol, 1TB HDD depolama alanıyla da dikkatleri çekiyor. Konsol içerisinde 8 çekirdekli 1,75 GHz Custom Jaguar işlemci, 1,4 teraflopluk ekran kartı ve 8 GB DDR3 RAM bulunuyor. Performansından hiçbir ödün vermeyen konsol, disksiz yapısı sayesinde rakipsiz fiyatıyla Vatan Bilgisayar ve Hepsiburada’da oyun severlerle buluşuyor.