Dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformu Steam, 11 Kasım nedeniyle bir indirim başlattı. Yarın akşam saatlerine kadar sürecek olan kampanya, farklı oyunlarda farklı oranlarda indirim sunuyor.

Bugün 11 Kasım 2019. Pek çoğumuzun haberdar olduğu gibi bugün, sayısız e-ticaret platformu büyük oranda indirim yapıyor. İlk olarak Çin de ortaya çıkan ve daha sonra dünya geneline yayılan 11.11 ya da “Bekarlar Günü” sayesinde tüketiciler, ihtiyaçları olan ürünleri çeşitli indirimlerle satın alabiliyorlar.

11.11 indirimlerinin hemen her ürün kategorisinde geçerli olduğunu söyleyebiliriz. Elbette bu kategorilere video oyun sektörü de dahil. Üçüncü taraf satıcılar, PlayStation ve PlayStation oyunlarıyla ilgili indirimler yaparak oyunseverlerin ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyorlar. Ancak 11.11 indirimi, sadece oyun konsolları için geçerli olmuyor. Dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformlarından Steam, 11.11 kapsamında pek çok oyunda indirim yapıyor.

Steam‘in bu tarz indirim kampanyaları, oyunseverlerin büyük heyecanla bekledikleri bir gün haline geliyor. Çünkü Steam ‘in indirim kampanyaları çoğu zaman popüler oyunları da içeriyor ve bu da oyunseverlerin, sahip olmak istedikleri oyunları daha ucuz bir şekilde satın almaları anlamına geliyor. Bu yüzden Steam ‘in indirim kampanyaları, bütün oyunseverler tarafından büyük bir dikkatle takip ediliyor.

Steam‘in 11.11 kampanyasında pek çok oyun, farklı indirim oranlarıyla oyunseverlere sunuluyor. İndirim oranı kimi zaman yüzde 80‘lere ulaşırken kimi zaman ise daha düşük sınırlı bırakılıyor ve Steam ‘in 11.11 kampanyası, çoğu zaman bütün oyunları içermiyor. Dolayısıyla Steam ‘in 11.11 kampanyasından faydalanmak istiyorsanız, satın almak istediğiniz oyunla ilgili ufak bir araştırma yapmanızı ve fiyatından emin olmanızı tavsiye ederiz.

Steam ’in 11.11 indirimlerinde en dikkat çeken oyunlardan birisi Batman oyun paketi oluyor. Paket içerisinde “Batman – The Telltale Series” ve “Batman : The Enemy Within” oyunları bulunuyor. Eğer ki Steam üzerinden bu oyunları ayrı ayrı satın almak isterseniz toplamda 78 TL ödemeniz gerekiyor. Steam 11.11 indirimleri kapsamında oyunlara 25.90 TL karşılığında toplamda yüzde 67 oranında indirimle sahip olabiliyorsunuz.

Steam 11.11 İndirimleri Sınırlı Süreli Olacak!

Steam ’in 11.11 kampanyasında dikkat çeken bir diğer oyun ise “Divinity : Original Sin 2” oyunu oluyor. 2017 yılında oyun severlerle buluşan oyun kısa süre içerisinde herkes tarafından beğenilmiş ve oyun severlerden tam not almayı başarmıştı. Steam platformu üzerinde normalde 75 TL fiyat etiketine sahip olan “Divinity : Original Sin 2” oyunu yüzde 45 indirimle birlikte 41.25 TL karşılığında satın alınabiliyor. Steam’in 11.11 indirimleri kapsamında indirime giren diğer oyunları görmek için Steam’i ziyaret edebilirsiniz. Son olarak Steam’in 11.11 indirimleri 12 Kasım tarihinde Türkiye saati ise saat 19:00’a kadar devam edecek.