Piyasada ki birçok Çinli akıllı telefon üreticisinden bir tanesi olan Realme, ” Narzo “ serisini Hindistan’da piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Realme, Redmi ve Poco’ya rakip olarak piyasaya süreceği yeni ” Narzo “ serisi telefonlarını ne zaman tanıtacağını açıkladı. Narzo 10 ve Narzo 10A, Huawei P40 ile aynı gün duyurulacak!

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi olan Realme, Narzo serisi adını verdiği akıllı telefonlarını 26 Mart tarihinde Hindistan’da tanıtacak. Ayrıca şirket, seriye ait iki telefonunun ismini de onayladı: Narzo 10 ve Narzo 10A.

Realme, modellerin isimlerinin yanı sıra Narzo 10 adını verdiği modelin, tıpkı Realme 6i gibi 48 MP’lik ana kamera başta olmak üzere dört kamera kurulumuna sahip olacağını da açıkladı.

Telefona ait bu bilgiler, şirketin resmi Twitter hesabından paylaştığı posterle duyuruldu.

Realme Narzo 10 ve Narzo 10A

Realme, daha önce yaptığı açıklamalar da Narzo 10A’nın üç kameraya sahip olacağını duyurmuştu. Ayrıca buna ek olarak her iki modelin de 5.000 mAh değerinde batarya ve hızlı şarj desteğiyle birlikte gelmesi bekleniyor.

Realme Narzo 10, 48 MP’lik kameraya sahip olacak. Ayrıca 91mobiles da yer alan habere göre cihaz, Realme 6i’nin yeniden markalandırılmış hali olacak.

Narzo 10’un RAM ve dahili depolama varyantları henüz net olarak belli değil ancak Realme 6i, 3 GB ya da 4 GB RAM ve 64 GB ya da 128 GB dahili depolamayla birlikte gelmişti.

Bunlara ek olarak telefonun 6,5 inçlik damla çentikli bir ekrana sahip olacağı ve 18 W hızlı şarj desteğinin telefonda yer alacağı konuşuluyor.

narzo 10

Başlangıç fiyatı belli oldu

Narzo 10’un Mediatek Helio G70 yonga seti ile güçlendirileceğine yönelik bilgiler var. Narzo 10A ise Mediatek Helio G80 işlemci ile donatılacak.

Ayrıca Realme Narzo serisinin başlangıç fiyatının 130 dolar civarında olacağı bildiriliyor. Narzo 10 ve Narzo 10A modelleri 26 Mart tarihinde tanıtılacak.

Aynı gün merakla beklenen Huawei P40 ve Huawei P40 Pro’nun da duyurulacağını belirtelim.