Red Dead Redemption 2 resmi olarak PC’ye geliyor ve 2019’un sonundan önce çıkacak. Duyuru 2018’den bu yana derlediğimiz tüm söylentiler ve sızıntılar nedeniyle büyük bir sürpriz olarak gelmiyor , ancak bu kadar yakında çıkacak olması şaşırtıcı. İşte açık dünya vahşi batı macerası ve ne zaman oynayabileceğiniz hakkında bilmeniz gerekenler.

Red Dead Redemption 2 PC sürüm tarihi :

Red Dead Redemption 2 PC ‘nin çıkış tarihi 5 Kasım 2019’dur . Oyuna 9 Ekim’de ön sipariş vermeye başlayabilirsiniz ve ana hikaye için nakit bonuslar ve Red Dead Online’ın altın külçeleri de dahil olmak üzere yeni Rockstar rampasında bunu yapmak için çok sayıda bonus alacaksınız .

Red Dead Redemption 2, Epic Games Store da dahil olmak üzere diğer mağazalarda, 23 Ekim’den sonra ön sipariş vermeye başlayacak. Steam‘de satın almak isteyenler, Aralık ayına kadar beklemek zorunda kalacak.

Red Dead Redemption 2 ‘nin nesi önemli ki?

Herkesin çayı değil, ama konsollar için serbest bırakıldığı zaman Red Dead Redemption 2 geniş dünyası, içerisindeki özgürlüğü ve davranışlarına tepki verme kapasitesi nedeniyle büyük alkış aldı. Andy Kelly, geçen yıl PS4’te oynadı. Öyküsü, ses tasarımı ve dünyası için çok övgü aldı .

Biz umuyoruz PC söz konusu olduğunda rekabet büyük miktarda vardı ve  bu serinin en iyi sürümü olsun istiyoruz. Rockstar şu an için belirli detayları saklıyor, ancak “yeni Bounty Hunting Missions, Gang Hideouts, Weapons ve daha fazlası” nın yanı sıra “bir dizi grafiksel ve teknik donanım” bekliyor.

Red Dead Redemption 2 pc

Ayrıca düşünülecek bir modding olasılığı da var. Rockstar , GTA modlarını resmi olarak desteklememiştir. Ancak yaratıcı PC oyuncularının GTA 5 rol yapma sunucuları oluşturmalarını, grafiklerle oynamamalarını veya yeni karakter modelleri eklemelerini engellememiştir. Ön siparişler, bir dizi başka bonusun yanı sıra, Rockstar Games’in portföyündeki iki ücretsiz klasik oyun ile ödüllendirilecek. Aşağıda , bilgisayarın sistem gereksinimleri için Red Dead Redemption 2 ‘yi inceleyebilirsiniz:

Red Dead Redemption 2 PC minimum gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 – Service Pack 1 (6.1.7601)
  • İşlemci: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300
  • Bellek: 8 GB
  • Grafik Kartı: Nvidia GeForce GTX 770 2 GB / AMD Radeon R9 280 3 GB
  • HDD Alanı: 150 GB

Red Dead Redemption 2 PC, önerilen gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 10 – Nisan 2018 Güncellemesi (v1803)
  • İşlemci: Intel Core i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X
  • Bellek: 12 GB
  • Grafik Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 6 GB / AMD Radeon RX 480
  • HDD Alanı: 150 GB