Yeşil bir şirket olma felsefesinin ışığında ilerleyen; Global ölçekli yeniliklerle dikkat çekmeyi başaran teknoloji devi Mitsubishi Electric; Enerji Tasarrufu Haftası ’nda daha iyi bir gelecek için verimlilik sağlayacak değişimlerin önemini vurguladı.

Enerji Tasarrufu Haftası kapsamın da açıklamalarda bulunan Mitsubishi Electric Türkiye Başkanı Şevket Saraçoğlu; markanın enerji verimliliğine verdiği önemin yanı sıra çevre ile ilgili hedefleri konusunda açıklamalarda bulundu.

“Evden uzaya” kadar pek çok farklı alanlar da geliştirdiği ileri teknolojiler ile sürdürülebilir bir Dünya’nın desteklenmesine önemli katkılarda bulunan Mitsubishi Electric; Türkiye’de çevre dostu binalar, tesisler ve alt yapı projeleri ile iklimlendirme, otomasyon, görsel veri ve pek çok sistem için iddialı bir çözüm ortağı konumunda bulunuyor.

enerji tasarrufu haftası

Köklü inovasyon mirası ve bilgi birikimine sahip olan teknoloji devi Mitsubishi Electric; global felsefesi “Changes for the Better” yani “Daha İyisi İçin Değişim” sloganı çerçevesinde; daha iyi bir gelecek ve sürdürülebilir bir dünya için çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Enerjinin daha verimli kullanılmasına yönelik toplum bilincini artırmayı hedefleyen, Enerji Tasarrufu Haftası kapsamında önemli açıklamalarda bulunan Mitsubishi Electric Türkiye Başkanı Şevket Saraçoğlu şu bilgileri aktardı;

“Dünyanın mevcut kaynakları gitgide azalıyor. Bu sebeple özellikle sanayide enerji kullanımının, üretimde ve üretim standartlarında bir düşüşe neden olmadan azaltılması gerekiyor.

Mitsubishi Electric olarak Türkiye’de enerji verimli, çevreci, kullanıcı dostu ve uzun ömürlü otomasyon çözümlerimizle işletmelerde ve projelerde ciddi oranda enerji tasarrufu sağlıyoruz.

Enerji Kontrol Paketi uygulamamızla işletmelerde enerji tüketilen tüm noktalardan canlı veri toplayarak sağlıklı ve kolay bir analize imkan tanıyoruz. Yüksek oranda enerji yönetimi için donanım, yazılım ve dokümantasyonu buluşturuyoruz.

Mitsubishi Electric’in Sanayi 4.0’a yanıtı olan dijital fabrika konseptimiz [email protected] ile; fabrikalara çok daha hızlı, verimli ve çevreci üretim imkanı tanıyoruz.

Konut, ofis ve endüstriyel klima sistemleri alanında; yapay zeka teknolojileri ile donatılmış, A+++ enerji sınıfına ulaşan ve sistem ömrünü tamamlayana kadar; çevreye dost bir yaklaşımla maksimum enerji tasarrufu sağlayabilen geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Mitsubishi Electric’in Manisa’da dijital fabrika konsepti [email protected] altyapısıyla kurduğu ev tipi klima fabrikasında üretilerek; Türkiye ve Avrupa pazarına sunulan klimalarımız çevreye dost özellikleri ve tasarımı ile öne çıkıyor.

Mitsubishi Electric tarafından icat edilen ve sadece markamızın asansörlerinde bulunan kabin içi yüke göre asansör hızını belirleme teknolojimizle de yüksek enerji tasarrufu sağlıyor ve karbondioksit emisyonunu azaltıyoruz.” açıklamalarında bulundu.