Bu hafta hangi fragmanlar yayınlandı” ya da “Yeni bir fragman yayınlandı mı acaba?” şeklinde sorular soruyorsanız doğru yere geldiğinizi söyleyebiliriz. Bu hafta yayınlanan en yeni 6 fragman sizler için derledik.

Her hafta vizyonu ya da çevrimiçi yayıncıların çıkardığı yeni yapımları takip etmek son derece zor olabiliyor. Yeni yapımlardan haberdar olmak isteyenlerin derin bir araştırmasını gerektiren bu konu, kimi zaman ciddi zaman alabiliyor.

Özellikle film/dizi meraklıları için son derece önemli olan fragman konusundaki araştırmanın ne kadar zahmetli olduğunun farkında olduğumuz için bu haftanın yeni fragmanlarını sizler için derledik. Bu haftanın en yeni fragmanlarını izlemek için listemizi okumaya devam edebilirsiniz.

1. Soul

Animasyon deyince akla ilk gelen stüdyolardan biri olan Pixar, Soul isimli yeni bir animasyonla daha karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Jamie Foxx’un seslendirdiği, caz sanatçısı olmak isteyen bir ortaokul müzik öğretmenin maceralarını konu alan yapım, aynı zamanda Monster Inc., Up, Inside Out’u da yöneten Pete Docter imzası taşıyor. Soul, ülkemizde 19 Haziran 2020’de vizyona girecek.

2. The Banker

Netflix ve Disney+ gibi dijital yayın platformlarına rakip olarak Apple TV+‘ı piyasaya süren Apple, platformda satın aldığı içeriklerin yanı sıra kendi içeriklerine de yer verecek. Anthony Mackie ve Samuel L. Jackson‘ı bir araya getirerek bu içeriklerden biri olacak olan The Banker, 1960’lı yıllarda banka kurmak isteyen iki siyahi vatandaşın hikâyesini konu alıyor. The Banker , 6 Aralık’ta vizyona girecek.

3. The Invisible Man

Ürettiği yapımlarla dünya genelinde en başarılı stüdyolar arasına adını yazdıran Universal, The Invisible Man filminin ilk fragmanını bu hafta yayınladı. Elisabeth Moss’un başrolde yer aldığı film, 1933 yapımı The Invisible Man’in farklı şekilde yorumlanmış hâli olacak. The Invisible Man, 28 Şubat 2020’de vizyona girecek.

4. The Knight Before Christmas

Listemizdeki iki Netflix yapımından biri olan The Knight Before Christmas, Orta Çağ şövalyesi Sir Cole’un bir büyücü tarafından günümüze ışınlanması ve iyi kalpli fen bilgisi öğretmeni Brooke ile karşılaşıp modern dünyaya ayak uydurmasını konu alıyor. Vanessa Hudgens’ın başrolde olduğu The Knight Before Christmas, 21 Kasım’da Netflix’te yayınlanacak.

5. The Two Popes

The Knight Before Christmas gibi Netflix yapımı olan The Two Popes, izleyenleri Katolik Kilisesi’ndeki tarihî bir dönüm noktasına taşıyor. Başrollerinde Anthony Hopkins ve Jonathan Pryce gibi önemli isimlerin yer aldığı film, şimdiden 3 film festivalinden ödülle dönmüş durumda. The Two Popes, 20 Aralık’ta Netflix’te izleyicilerle buluşacak.

6. Çılgın İkili 3

Bir dönemin efsanesi Çılgın İkili serisinin yeni filmi Çılgın İkili 3, yine Will Smith ve Martin Lawrence başrolünde olduğu efsane bir yapım olarak karşımıza çıkacağa benziyor. Aksiyonun ve mizahın dengeli şekilde harmanlandığı film, 17 Ocak 2020 tarihinde beyaz perdede olacak.

Bu hafta yayınlanan fragmanları ele aldığımız yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bir sonraki hafta yeni fragmanlarla görüşmek üzere hoşça kalın.