Günümüzde birçok kişi kompakt boyutları ve taşıma kolaylığı sebebiyle
tablet kullanmayı tercih ediyor. Tabletler film ve dizi izleme, oyun oynama gibi günlük eğlendirici aktivitelere ek olarak okullarda ve ofislerde de verimli bir çalışma imkanı sunuyor.

Eğer yakın bir zaman da yeni bir tablet alma düşünceniz varsa sizler için hazırladığımız; tablet modelleri arasında bu yıl en çok satan modelleri inceleyebilirsiniz. Benzersiz cihaz modellerini inceleyip en çok satan tabletleri ve fiyatlarını sizler için derledik. Okumaya devam edin.

1- Casper L10-S

Klavyesi ile kompakt bir laptop deneyimini kullanıcılarına sunan Casper L10-S; tam bir güç deposu. Geniş ekranı ve zarif minimalist tasarımı ile işte ve evde kullanım için ideal olan bir tablet. 5.500mAh gücündeki pili ile saatlerce kesintisiz film izleyebilir, oyun oynayabilir ya da internette gezinebilirsiniz.

2- Apple iPad Pro

500 gramdan daha hafif, sizinle her yere gelecek bir tablet. iPad Pro ile profesyonel kalitede 4k videolar çekebilir, içinizdeki sanatçıyı konuşturarak göz alıcı dijital çizimler yapabilirsiniz. Tüm bilgileriniz Face ID sayesinde güvende kalır. iPad Pro ile tek bir ekranda bir çok görevi aynı anda tamamlayabilirsiniz. 10 saate kadar dayanabilen pil ömrü ve kusursuz grafik kalitesiyle de oyunlar için birebir bir cihaz.

3- Huawei T3

9.6 inçlik boyuta sahip ve artırılabilir hafızası ile bir çok kişinin tercih ettiği bir model olan Huawei T3; rahat boyutu ile özellikle film ve dizi izlemek isteyenler arasında çok tercih edilen bir model. Pil ömrü günlük aktiviteleri yürütmek için de ideal.

4- Samsung Galaxy Tab E

Zarif ve minimalist tasarımlı bir tablet daha. Bölünebilir ekranla ile aynı anda birdan fazla görevi yürütebilen Samsung Galaxy Tab E; verimlilik isteyenler için mükemmel. Özellikle çocuklarının elektronik aletler kullanırken ve internette gezinirken güvenliğini sağlamak için çocuk modu da mevcut.

5- Huawei T5

Huawei T5 günlük işlemler yapmak için tablet arayanlar için biçilmiş kaftan. Eğer ben bu kadar özellikle ne yapacağımı bilmem, bana en iyisi öz bir tablet lazım diyorsanız; Huawei T5 tam size göre. 8 çekirdekli işletimcisiyle ve uzun pil ömrüyle bir tabletten beklediğiniz her işlevi kolay bir şekilde yerine getirir.

Sizler için 2019 yılında en çok tercih edilen 5 tablet modelini kısaca özetledik. Detaylı bilgiler için başlıklar da bulunan linklere tıklayabilirsiniz.